Witamy na stronie Grace Gospel ChoirKoncert GGC 10 grudnia w Sopocie

Grace Gospel Choir zaśpiewa w sobotę 10 grudnia przy miejskiej choince na Placu Przyjaciół Sopotu. Gospelowy występ GGC przewidziany jest na godzinę 15.30. Everybody clap your hands with us! Tu szczegółowy opis całego spotkania, na które zaprasza prezydent Sopotu.

Przyjdź 4 grudnia - gramy dla Hospicjum!

Z okazji międzynarodowego Dnia Wolontariusza, Grace Gospel Choir zaśpiewa już 4 grudnia (niedziela) o godz. 18.45, w Gdyni-Leszczynkach, w kościele św. Józefa przy ul. Ramułta 13 (w auli - kościele dolnym). Koncert zakończy zbiórka datków na budowę hospicjum dziecięcego w Gdyni. Klikajcie po szczegóły :)


        

Po warsztatach z Peterem Francisem - wkrótce relacja


        
        
        


19-20.11.2011 Urodzinowe warsztaty gospel GGC & przyjaciele

Po szczegóły kliknij tutaj

        

Koncert - 12 listopada 2011

Zapraszamy wszystkich na koncert Grace Gospel Choir.
Kiedy: 12 listopada 2011 r., start o godzinie 19.30!
Gdzie: w kościele św. Jana Chrzciciela w Gdyni Chylonii

        

1 lipca 2011 zabrzmiało "Giants"

W dniu 1 lipca wystąpiliśmy na gali otwarcia Orange Kino Letnie w Sopocie. O tym koncercie możemy poinformować Was dopiero po fakcie... ponieważ był on niespodzianką, którą został zaskoczony laureat Diamentowego Klapsa Filmowego, Borys Szyc. Zaśpiewaliśmy żywiołowy utwór "Giants" Donalda Lawrence'a i mamy nadzieję, że parę ciężarów zrzucono przy tej okazji :). Występ poprowadziła i rozpoczęła solo Anna Baranowska a na klawiszach, dla niepoznaki przykrytych obrusem, ukryty w zakamarkach korytarzy, brawurowo pojechał Hubert Świątek :).

Tu nagranie CAŁEGO WYSTĘPU na youtube

Tu można usłyszeć fragment występu GGC (00:47 - 01:20)

Zapraszamy po wakacjach

Uwaga, uwaga! Najbliższe próby dopiero we wrześniu (lipcowe już się nie odbędą).

Zapraszamy na próby do Wrzeszcza (28. i 30.06)!

Wszystkich chórzystów oraz kandydatów :) zapraszamy na kolejne próby Grace Gospel Choir o godz. 18.30 we wtorek i czwartek 28.06 i 30.06. Spotkania wyjątkowo odbędą się przy parafii NSJ w Gdańsku - Wrzeszczu (neogotycki kościół przy torach) w domu katechetycznym.

ZMIANA - 26 maja próba w Sopocie

Zmiana z ostatniej chwili - najbliższa próba, w czwartek 26.05 o godz. 18:30, odbędzie się już z powrotem w II LO w Sopocie. Tym samym wracamy z naszymi spotkaniami do stałego miejsca.

Próba GGC wyjątkowo we WTOREK 19.04.2011

Na następną próbę zapraszamy do II LO w Sopocie we wtorek, godz. 18:30 :)

WARSZTATY GOSPEL W GDAŃSKU (9-10.04.2011) - REMINISCENCJE :)


        

ZDJĘCIA z Gdańskich Warsztatów Gospel 2011 - PÓKI CO NA FEJSIE :)

Weekendowe warsztaty gospel w Gdańsku za nami. Silną grupę organizacyjną stanowili Poznaniacy (Fundacja Pro Novis, Gospel Joy, ReGeneration), Amerykanie (Avant Ministries) oraz wolotariusze z Grace Gospel Choir :) DZIAŁY SIĘ CUDA... OGROMNIE DZIĘKUJEMY!

Ogromny wzrost duchowy, wspaniali ludzie, świetna organizacja, masa pozytywnych emocji.. mogłabym tak długo wymieniać. :) Powtórzmy to ! (Ania)

Tego przeżycia nie da się opisać :) A wszystko zaczęło się od wspólnego Koncertu Uwielbieniowego. Gdyby nie to wydarzenie, nie trafiłabym do Was - GGC i na warsztaty :))) THANKS GOD !!! To również moje pierwsze warsztaty więc byłam strasznie podekscytowana ale nie wiedziałam czy ogarnę słowa bo chciałam żeby płynęły prosto z serca, a nie z kartki ;P Ogólnie koncert był fenomenalny. Świadectwa i słowa Briana bardzo mnie poruszyły no i sposób w jaki prowadził same warsztaty. Niesamowity człowiek! Szczególny i mega wzruszający był dla mnie jednak wieczór Uwielbienia. DZIĘKUJĘ każdemu z osobna za ten czas. Dobrze, że jesteście! :* (Lidia)

Wspaniały weekend, chyba dodał mi trochę odwagi. do zobaczenia na próbie :-))) (Ola)

Jako że były to moje pierwsze warsztaty niestety nie mogę porównać. Ale po prostu nie mogłam wczoraj zasnąć !!! to było niesamowite przeżycie i nie mogę doczekać się kolejnych i kolejnych i kolejnych !!! Opowiadam o tym wszystkim !!! O obecności Pana Boga podczas całych dwóch dni to chyba nikt nie zaprzeczy ! (...) KOncert finałowy ? - nie spodziewałam się że będzie aż tak piękne! (Marta)

Dziś kiedy obudziłam się od razu pomyślałam: wczoraj o tej godzinie byłam już na warsztatach ; tak strasznie mi tego zabrakło chciałabym być teraz na koncertówce i tańczyć, szaleć, rozśpiewywać się, krzyczeć, śmiać, ahhh czego tam nie było Choć zmęczenie dawało się wczoraj we znaki, to na koncercie pojawiła się taka energia, która nawet nie przypuszczałam, że jeszcze we mnie drzemie móc pracować z tak charyzmatycznymi i wrażliwymi instruktorami jak Brian i Patrycja, to ogromny zaszczyt Jestem przeszczęśliwa, że mogłam wziąć w tym udział Magia!!! Dziękuje ! (Ala)

Koncert byl przeradosną bombą :))) !!! Dzięki dla wszystkich a szczególnie dla GGC, że byliście i to organzowaliscie :) Kocham Was :) warsztaty momentami wzruszające, dające do myślenia, do mnie bardzo trafiło wytłumaczenie Briana o tekście Giant...i to, że w Sweet Surender dodał Serce moje weź...WOOOW :) very sweeeet! Utwory boskie :) długo by wymieniać :) :* God Bless you ! (Ania)

WARSZTATY GOSPEL W GDAŃSKU (9-10.04.2011)

Dobra wiadomość! Już niedługo w Gdańsku odbędą się warsztaty gospel. Zapraszamy wszystkich, którzy znają to przeżycie z autopsji (np. rok temu byli u nas w Sopocie na warsztatach) i gorąco polecamy tym, którzy jeszcze nie mieli okazji.
Tu możecie zobaczyć zdjęcia z zeszłorocznych warsztatów na 5-lecie Grace Gospel Choir

Gdańskie Warsztaty 2011
Termin: 9 - 10 kwietnia 2011
Miejsce warsztatów i koncertu: Sala Koncertowa Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku, ul. Łąkowa 1/2
Koszt warsztatów: zgłoszenia indywidualne 70 zł, zgłoszenia grupowe 60 zł (minimum 5 osób)

Więcej informacji na stronie Gospel Joy
Formularz zgłoszeniowy tutaj
        

Warsztaty objął patronatem medialnym portal

Po wieczorze uwielbienia (20.02.2011)

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z niedzielnego ekumenicznego wieczoru uwielbienia. Śpiewaliśmy wspólnie z chórem Franciszkańskiego Centrum Kultury oraz zebraną publicznością, która mimo mroźnego wieczoru szczelnie wypełniła kościół. Jeśli macie zdjęcia lub nagrania z koncertu, chętnie przygarniemy - wysyłajcie na maila [email protected]
Jeśli pragniecie, abyśmy zaśpiewali u Was w kościele, wspólnocie czy w domu kultury - chętnie przyjmiemy takie zaproszenie.


        

Koncert - 20 lutego 2011

        

Najbliższa próba odbędzie się w czwartek 3 lutego, 18.30, w II LO w Sopocie. W przygotowaniu materiał do koncertu-uwielbienia, który odbędzie się 20 lutego (niedziela) o godz. 19.15 w kościele Franciszkanów w Gdyni. Zaśpiewamy wspólnie z chórem Franciszkańskiego Centrum Kultury. Chórzyści i kandydaci na chórzystów - zapraszamy na próby GGC !

Zapraszamy 13.01.2011

Zapraszamy na spotkanie GGC w czwartek 13 stycznia 2011 o godz.18. W planie śpiew oraz integracja przy domowych wypiekach :) Zapraszamy !

A to GGC na akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w YMCA Gdynia 9.01.2011
        

Do zobaczenia w Nowym Roku (04.01.2011) !

Zapraszamy na najbliższą próbę GGC wyjątkowo we wtorek 4 stycznia 2011 (do tego czasu nie będzie już prób). Jeśli dotychczas nie mieliście motywacji, rozpocznijcie Nowy Rok śpiewająco z Grace Gospel Choir!

Słuchaczy i fanów muzyki gospel zapraszamy na koncert, poprzez który Grace Gospel Choir włączy się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zaśpiewamy w niedzielę 9.01.2011 pomiędzy 13.00 a 15.00 w Gdyni (YMCA, ul. Żeromskiego 26)

Koncert 18.12 w Sopocie

18.12.2010 (sobota) o godz. 16 Grace Gospel Choir wystąpi przed kościołem św. Jerzego (przy ul. Monte Cassino) w Sopocie w ramach akcji Caritasu "Sopockie Betlejem". Zapraszamy!


Zapraszamy na próby!

Wszystkich chętnych do wstąpienia do Grace Gospel Choir namawiamy - przyjdźcie i śpiewajcie z nami. Próby odbywają się w Sopocie w auli II LO im. Chrobrego, Al. Niepodległości 751. ZAPRASZAMY !


Zapraszamy na pierwszą próbę po wakacjach (09.09.2010)

Pierwsza próba w nowym sezonie (czwartek 9 września) odbędzie się o godz.18.15 w starym Browarze w Gdańsku-Wrzeszczu, ul. Kilińskiego 1. Próbę poprowadzi nasza nowa dyrygentka Ania Baranowska. Z uwagi na przedłużajacy się remont budynku II LO w Sopocie aż do 15 października próby będą odbywać się w innych miejscach. ZAPRASZAMY !


Próba wakacyjna (22.07.2010)

Już dziś wakacyjna próba (czwartek 22 lipca o 18.00). Z uwagi na remont budynku szkoły próbę zrobimy w Daily Blues (ul. Władysława IV w Sopocie). Próbę poprowadzi nasza nowa dyrygentka Ania Baranowska.


Ognisko pożegnalne (30.06.2010)

W upalny środowy wieczór spotkaliśmy się integracyjnie - były kiełbaski pieczone na ognisku, gadanie, śpiewanie i kupa śmiechu.
Nie można zapomnieć o akcencie smutnym - było to ostatnie spotkanie w tym składzie. Asia Klekowiecka, współzałożycielka i pierwsza Konduktorka chóru, po blisko 6 latach prowadzenia GGC odchodzi. Stanowisko dyrygentki zostanie objęte przez Anię Baranowską, doświadczoną muzyczkę. Galeria zdjęć ze spotkania do obejrzenia TUTAJ


        
        

Koncert 3.06 na Długim Targu

W czwartek 3 czerwca (Boże Ciało) o g. 18.30 zaśpiewamy na gdańskiej starówce - na scenie na Długim Targu. W planie nowy repertuar :)
Zagra z nami band w składzie: Hubert Świątek - klawisze, Tomek Przyborowicz - bas, Grzegorz Lewandowski - perkusja. Zapraszamy gorąco!


        


Próba po Wielkanocy

Próba odbędzie się w czwartek 8 kwietnia o 18.15. Zapraszamy!


Po warsztatach gospel na 5-lecie GGC ...

Dzięki Wam za wspólne, dwudniowe wielbienie, zwieńczone tak cudownym koncertem! Piękny i błogosławiony to był czas. Szkoda, że już po wszystkim... (Ania)

Moje pierwsze workshopy w życiu i na pewno nie ostatnie. Było cudownie!!! Dziękuję (Iza)

Pomimo tego że te warsztaty były ogromnym wysiłkiem fizycznym (...) to ich wartość duchowa i emocjonalna wynagrodziła to zmęczenie tysiąckrotnie :) To co działo się na koncercie finałowym jest po prostu nie do opisania - temperatura w okolicach chóru rozsadziłaby termometr :) Było warto! (Ola A)

Te warsztaty i ten koncert dały nam, chyba wszystkim, tyyyle radości i nowej energii ! Mam nadzieję,że zostaną one z nami jak najdłużej i przyniosą piękne owoce !! Dla chóru, wszystkich razem i kazdego z osobna! (Ola K)

Ja po koncercie finałowym nie mogłam zasnąć - mój mózg śpiewał dalej tworząc jakąś dziwną kompilację różnych utworów. Moje pierwsze warsztaty i strzał w dziesiątkę (Basia)

Błogosławiona godzina i dzień w którym dostałam maila o warsztatach - (...) bardzo potrzebowałam takie umocnienia i kopa od Niego ! i dostałam takiego że do dziś dochodzę do siebie... (Doti)


        

      Wkrótce galeria zdjęć z warsztatów - zaglądajcie :)
                                                                                                                                       

Warsztaty gospel na 5-lecie GGC już 23-24 stycznia a koncert 24 stycznia :)

Z okazji 5 rocznicy istnienia chóru zaprosiliśmy do Sopotu charyzmatycznego instruktora Briana Fentressa, który w weekend 23-24 stycznia 2010 poprowadzi dla nas i wszystkich chętnych... WARSZTATY GOSPEL ! W ciągu dwóch dni intensywnej pracy, muzycznej i duchowej, nauczymy się 10 nowych porywających utworów. Zapraszamy wszystkich.

        

     Zgłoszenia (imię, nazwisko, e-mail, telefon) - na adres [email protected]
     Koszt warsztatów - 50 zł. Liczba uczestników - 100.
     Miejsce prób - Sopot, II LO, Al. Niepodległości 751

          Sobota, 23 stycznia
          9.00 - 12.00 - próba (3h)
          12.30 - 14.00 - próba (1,5h)
          14.00 - 15.30 - przerwa obiadowa
          15.30 - 18.00 - próba (2,5h)
          Niedziela, 24 stycznia
          9.30 - 12.00 - próba (2,5h)
          12.30 - 14.00 - próba (1,5h)
          14.00 - 15.30 - przerwa obiadowa
          16.00 - 17.45 - próba generalna (1,45h)
          18.00 - 20.00 - przerwa
          20.30 - KONCERT FINAŁOWY


ZAPRASZAMY NA KONCERT !
Gdzie: kościół św. Jerzego w Sopocie, ul. Kościuszki 1 (na szczycie Monciaka)
Kiedy: 24.01.10 (niedziela) godz. 20:30
Wystąpią : Brian Fentress (Atlanta, USA) - wokalista, muzyk, charyzmatyczny instruktor
100 - osobowy chór (uczestnicy warsztatów - Grace Gospel Choir i przyjaciele) pod kierownictwem Brian'a Fentress'a
Zespół w składzie: Hubert Świątek (klawisze), Grzegorz Lewandowski (perkusja), Tomasz Przyborowicz (bas)
WSTĘP WOLNY


                                                                  poprzednie wiadomości >>>